İnternetten Para Kazanmak


google adsense ile para kazanmak

Sadece ürettiğiniz içerikler sayesinde sıfıra yakın bir sermaye ile internet siteleriniz üzerinden reklam yayınlayarak internetten para kazanmak ve hayatınız boyunca her ay düzenli olarak ödeme almak ister miydiniz ? Sıfırdan başlayarak adım adım internetten nasıl gerçekten para kazanabileceğinizi öğrenin!

İnternetten para kazanmak ile alakalı eminim internette dolaşan yüzlerce yazı var ve neredeyse tamamının içeriği “anket doldurarak para kazanın!“, “video izleyerek para kazanın!“, “reklam seyrederek para kazanın!“, “ürün pazarlayın para kazanın!” gibi konu başlıklarından ve altına yazılmış saçma sapan kazanç kanıtlarından, bunlardan geriye kalan yazılar da “KİTABIMI SATIN ALIN ZENGİN OLUN, BEN OLDUM, VALLAHİ BAK YEMİNLE!” gibi isimler ile satılan e-kitaplardan ibaret. Öncelikle şunu bilmenizi isterim; bu internet sitesinde size bu saçmalıkları yaşatmayacağımın ve sizlere zorla e-kitap satmayacağımın garantisini veriyorum.

Pekala bu yazılardan ve e-kitap tanıtımlarından ziyade geriye ne kalıyor derseniz, modern internetin mucidi sayılan Google’ın herkes için ücretsiz olan araçları ile internetten para kazanmak kalıyor. Benim için, e-ticaret haricinde, internetten para kazanılabilecek en garantili yol Google AdSense ve Google AdMob servisleridir.

Kısaca özetleyecek olursak; 2003 yılında piyasaya sunulan ve kendi bünyesinde reklam verenler ile reklam yayıncılarını bir araya getiren Google AdSense servisi, bugün kendi verilerine göre neredeyse (ben dahil) 2 milyon müşteriye sahip ve  her ay düzenli olarak müşterilerine ödeme yapıyor.

 

Bu yazının son şeklini alması biraz zaman alabileceğinden ara sıra buraya uğramanızı tavsiye ederim, yazıyı beğendiyseniz alttaki paylaş butonunu kırmanızı rica ederim, herkese bol kazançlar.


Toplam değerlendirmede ortalama 5 Üzerinden puan almıştır.